COVID-19

ZMIANY

Drodzy Rodzice, kochani Pacjenci
 

Od 11. 05.2020 r wznowiłam działalność gabinetu Family Wellness.
W związku z szerzącą się pandemią COVID-19 gabinet działa na innych niż do tej pory zasadach i w innych wymiarach godzinowych. Wszelkie zmiany zawarte są w załącznikach do regulaminu gabinetu, i można je odszukać na stronie FamilyWellness i na FB.

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z ich treścią i o przestrzeganie nowych zasad.
Zapisów będziemy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną.
Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 można będzie poprzez wiadomości SMS zgłaszać się na listę osób zainteresowanych wizytą fizjoterapeutyczną. W godzinach 17:00-19:00 będę się z Państwem kontaktować zwrotnie ( drogą telefoniczną), w celu ustalenia terminu i godziny wizyty oraz przeprowadzenia wstępnej ankiety kwalifikującej Pacjenta na terapię. O kolejności zapisów będzie decydować kolejność wysłania przez Państwa zgłoszeń SMS.

Serdecznie zapraszamy:
Zespół Family Wellness

Natalia Mayorova

NataliaMayorova

Natalia Mayorova

mgr fizjoterapii, terapeuta DRA

Dyplom fizjoterapeuty uzyskałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015r.

Jestem instruktorem zajęć dla kobiet w ciąży i mam z małymi dziećmi oraz terapeutą Yoga Medica w której zajmuje się fizjoterapią po urazach i zabiegach w obrębie kręgosłupa z wykorzystaniem systemu Yoga Medica.

Dodatkowe umiejętności zdobyłam na różnych kursach i szkoleniach. Ukończyłam kurs DRA-rozejście kresy białej, Terapia mięśni dna miednicy.

Doświadczenie zawodowe pozyskałam odbywając staż w Centrum Medycznym Arnica w Starych Babicach, pracując w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla pracowników wojska w Warszawie oraz odbywając praktyki zawodowe w Dziecięcym Szpitalu im. prof.dr.n.med Jana Bogdanowicza w Warszawie.

Dokumenty i Certyfikaty