COVID-19

Drodzy Rodzice, kochani Pacjenci
W związku z szerzącą się pandemią COVID-19 gabinet działa na innych niż do tej pory zasadach i w innych wymiarach godzinowych. Wszelkie zmiany zawarte są w załącznikach do regulaminu gabinetu, i można je odszukać na stronie FamilyWellness i na FB.
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z ich treścią i o przestrzeganie nowych zasad http://familywellness.pl/regulamin-kif-sars-cov-2/.
Zapisów dokonujemy drogą elektroniczną – e-kalendarz 
http://familywellness.pl/rezerwacja/.
Serdecznie zapraszamy:
Zespół Family Wellness

Natalia Mayorova

NataliaMayorova

Natalia Mayorova

mgr fizjoterapii, terapeuta DRA

Dyplom fizjoterapeuty uzyskałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015r.

Jestem instruktorem zajęć dla kobiet w ciąży i mam z małymi dziećmi oraz terapeutą Yoga Medica w której zajmuje się fizjoterapią po urazach i zabiegach w obrębie kręgosłupa z wykorzystaniem systemu Yoga Medica.

Dodatkowe umiejętności zdobyłam na różnych kursach i szkoleniach. Ukończyłam kurs DRA-rozejście kresy białej, Terapia mięśni dna miednicy.

Doświadczenie zawodowe pozyskałam odbywając staż w Centrum Medycznym Arnica w Starych Babicach, pracując w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla pracowników wojska w Warszawie oraz odbywając praktyki zawodowe w Dziecięcym Szpitalu im. prof.dr.n.med Jana Bogdanowicza w Warszawie.

Dokumenty i Certyfikaty