FamilyWellness Szanowni Państwo! W związku z rozporządzeniem wydanym przez Krajową Radę Fizjoterapeutów oraz Rząd, zawieszam działalność gabinetu do odwołania. Jest to dla mnie decyzja trudna, ale jedyna słuszna w sytuacji pandemii. Wszytko to w trosce o nasze wspólne dobro. O wszelkich zmianach będę Państwa informować na bieżąco w mediach społecznościowych i na stronie www. Otrzymuję od Państwa słowa wsparcia oraz propozycję współpracy on-line, za co serdecznie dziękuję. Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jednak terapii, zwłaszcza niemowląt, za pośrednictwem Skype’a. Jak Państwo doskonale wiedzą, prowadząc terapię neurorozwojową trzeba „poczuć pacjenta” – jego napięcie mięśniowe, jego reakcje na wspomagania czy dopasować natężenie naszego dotyku. Kontaktuję się z Państwem za pośrednictwem Messengera. Oferuję swoją pomoc w zakresie przekazywania wskazówek dotyczących zorganizowania przestrzeni do zabaw stymulujących kolejne kroki milowe rozwoju, podpowiadam do czego zachęcać maluszka podczas codziennych aktywności. Osoby chętne zapraszam do wysyłania krótkich filmów swoich dzieci pod adresem: https://ift.tt/2vJ2mx7 Z wyrazami szacunku: Agnieszka Raczkowska FamilyWellness

FamilyWellness
Szanowni Państwo!
W związku z rozporządzeniem wydanym przez Krajową Radę Fizjoterapeutów oraz Rząd, zawieszam działalność gabinetu do odwołania.
Jest to dla mnie decyzja trudna, ale jedyna słuszna w sytuacji pandemii. Wszytko to w trosce o nasze wspólne dobro.
O wszelkich zmianach będę Państwa informować na bieżąco w mediach społecznościowych i na stronie www.
Otrzymuję od Państwa słowa wsparcia oraz propozycję współpracy on-line, za co serdecznie dziękuję. Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jednak terapii, zwłaszcza niemowląt, za pośrednictwem Skype’a. Jak Państwo doskonale wiedzą, prowadząc terapię neurorozwojową trzeba „poczuć pacjenta” – jego napięcie mięśniowe, jego reakcje na wspomagania czy dopasować natężenie naszego dotyku.
Kontaktuję się z Państwem za pośrednictwem Messengera. Oferuję swoją pomoc w zakresie przekazywania wskazówek dotyczących zorganizowania przestrzeni do zabaw stymulujących kolejne kroki milowe rozwoju, podpowiadam do czego zachęcać maluszka podczas codziennych aktywności. Osoby chętne zapraszam do wysyłania krótkich filmów swoich dzieci pod adresem:
https://ift.tt/2vJ2mx7

Z wyrazami szacunku:
Agnieszka Raczkowska
FamilyWellness
Family Wellness zajmuje się szeroko rozumianym zagadnieniem promowania zdrowia psycho-fizycznego rodziny.
More info @ FamilyWellness
Automated post from FamilyWellness
March 23, 2020 at 06:14PM